Szybki kontakt: (+48) 61 666 11 00 Panel Klienta:
Nie znam danych  Facebook

Zespół Internet Plus

Internet Plus - Zespół

Jednym z największych atutów firmy jest zgrany i doświadczony zespół. Ponad 50 osób pracuje na sukces naszych Klientów. Nasz zespół łączą nie tylko wspólne cele i doświadczenie, ale także koleżeństwo, lojalność i wzajemny szacunek. I choć cele biznesowe firmy realizujemy głównie poprzez pracę w przestrzeni Internetu, w realizacji zadań skupiamy się przede wszystkim na ludziach. Wierzymy, że wzajemna współpraca pozwala nam się rozwijać, realizować i odnosić sukcesy.

Dział Pozycjonowania

Specjalnie dla Państwa, nasz dział pozycjonowania zajmuje się realizacją najskuteczniej form reklamy w Internecie. To dzięki fachowej wiedzy naszych pracowników, systematycznym szkoleniom i analizie światowych trendów w obszarze pozycjonowania możemy zapewnić naszym Klientom realizację projektów na najwyższym poziomie. Efektem ich pracy są czołowe pozycje stron w wynikach wyszukiwania, zadowolenie naszych Klientów oraz wciąż poszerzające się grono odbiorców naszych usług.

Dział Linków Sponsorowanych Google AdWords

Za uzupełnienie oferty pozycjonowania stron odpowiada dział linków sponsorowanych. To zespół specjalistów, którzy dzięki unikalnej wiedzy i bogatemu doświadczeniu zapewnią Państwa firmie dotarcie z reklamą do potencjalnych Klientów. Każdego dnia nasi pracownicy dbają o skuteczną promocję setek firm i produktów, poprzez reklamy wyświetlane obok wyników w wyszukiwarkach internetowych.

Biuro Obsługi Klienta – obsługa posprzedażowa i utrzymywanie relacji z Klientami

Chcąc zapewnić Państwu obsługę najwyższej jakości, zatrudniamy zespół konsultantów specjalizujących się w obsłudze Klienta. Każdego dnia są oni do Państwa dyspozycji gotowi odpowiedzieć na pytania i wyjaśnić wątpliwości. Nasi konsultanci służą swoją wiedzą i doświadczeniem w sytuacjach, kiedy potrzebują Państwo dodatkowych informacji dotyczących oferowanych usług lub rozwiązania powstałego problemu. Obsługa Klienta stanowi ważny filar naszej firmy, ponieważ szczególną wagę przykładamy do wypracowania i utrzymywania dobrych relacji z Klientami. Pragniemy dostarczać Państwu fachowych i skutecznych rozwiązań biznesowych.

Dział Handlowy

Pracownicy działu handlowego odpowiadają za opracowanie optymalnej dla profilu Państwa firmy strategii działania, doradzając najskuteczniejsze rozwiązania. Do ważnych zadań zespołu należy także zbieranie opinii o usługach naszej firmy. Tylko dzięki poznaniu Państwa oczekiwań możemy odpowiednio modyfikować ofertę tak, aby nasze produkty i usługi pozwalały Klientom skutecznie rozwijać się w obszarze SEM/SEO. Zdanie naszych Klientów jest dla nas kluczowe także przy planowaniu strategii dalszej działalności i rozwoju firmy.

Dział Kontroli Jakości

W Internet Plus kładziemy szczególny nacisk na wysoką jakość świadczonych usług, gdyż mamy świadomość, że jest ona najważniejszym czynnikiem zadowolenia naszych Klientów. Nad prawidłowością procesów potwierdzonych uzyskanym certyfikatem ISO 9001:2008 czuwa Dział Kontroli Jakości. Do jego zadań należy nieustanne doskonalenie metod realizacji zleceń, stały monitoring wszystkich procesów oraz ciągłe doskonalenie wewnętrznego systemu zarządzania jakością.

Dział Finansowy

Nad prawidłowym przebiegiem działań finansowych czuwają eksperci działu finansowego. To oni odpowiedzialni są za rachunkowość, sprawozdawczość, analizy finansowe, kwestie podatkowe czy płace. Nadzorują terminowość i prawidłowość płatności. Do zadań zespołu należy także wyjaśnianie wątpliwości dotyczących finansowania zawieranych umów i bieżących faktur.

Formularz kontaktowy

NAZWA FIRMY:
IMIĘ I NAZWISKO:
ADRES E-MAIL:
TELEFON KONTAKTOWY:
STRONA WWW:
TREŚĆ WIADOMOŚCI:
INTERNET PLUS
w PRASIE
ePoznan.pl - Internet Plus
epoznan.pl
Tech.wp.pl - Internet Plus
tech.wp.pl
Dziennik Internautów - Internet Plus
Dziennik Internautów
Torun.pl - Internet Plus
torun.pl
Wiadomosci.WP.pl - Internet Plus
wiadomosci.wp.pl
CERTYFIKATY
I CZŁONKOSTWA
WIĘCEJ INFORMACJI »
Google Partner TUV - ISO 9001:2008 Solidna Firma Firma Roku QI Service - Usługa Najwyższej Jakośc

O FIRMIE

DLA KLIENTÓW

DLA PRACOWNIKÓW

DLA MEDIÓW

KONTAKT

Kontakt z Internet PlusMożemy pomóc. Chcesz dowiedzieć się więcej o ofercie Internet Plus?

 » ZADZWOŃ: (61) 666 11 00
Internet Plus
Ul. Jakuba Wujka 15/17
61-581 Poznań
tel.: (61) 666 11 00
fax: (61) 666 11 01
e-mail: biuro@internet-plus.pl
NIP: 778-145-05-22
REGON: 300706736
KRS: 0000292597
Internet Plus (marka HTTPS Sp. z o. o.) wpisana do Rejestru Przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Poznaniu VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego. Kapitał zakładowy: 50 000 zł