Szybki kontakt: (+48) 61 666 11 00 Panel Klienta:
Nie znam danych  Facebook

Historia

Internet Plus - Historia

Marzec 2013 – Solidna Firma po raz trzeci

W Warszawie - na Stadionie Narodowym - odbyła się ogólnopolska Gala Finałowa Programu Solidna Firma. To program gospodarczy prowadzony pod patronatem Przedstawicielstwa Komisji Europejskiej. Na uroczystość zaproszono przedsiębiorstwa, które zostały uhonorowane tym prestiżowym wyróżnieniem co najmniej trzykrotnie. Wśród laureatów znalazła się również nasza firma. Potwierdza to, że przyjęte przez nas standardy dbania o każdy szczegół pracy naszego zespołu oraz najwyższą jakość oferowanych przez nas usług spełniają wysokie wymagania Kapituły konkursu.

Październik 2012 – Złoty medal Quality International 2012

Kapituła Ogólnopolskiego Programu Quality International 2012 r., którego organizatorem jest wydawca Dziennika Gazeta Prawna, a patronami Ministerstwo Rozwoju Regionalnego, Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości oraz Klub Polskie Forum ISO 9000 - wyróżniła złotym medalem naszą firmę. Nagrodę dostaliśmy w kategorii QI Service - Usługa Najwyższej Jakości.

Sierpień 2012 – Większe biuro w Polsce

W związku z nową ofertą pozycjonowania w niemieckim Google, zatrudnieniem niemieckojęzycznych ekspertów oraz rozbudowaniem działu sprzedaży na rynek polski, z przyjemnością informujemy, że firma powiększyła swoją powierzchnię biurową. Siedziba firmy nadal znajduje się przy ulicy Jakuba Wujka 15/17, a jej całkowita powierzchnia przekracza już 700m2.

Maj 2012 – Nowe biuro w Berlinie

Friedrichstraße to jedna z najbardziej reprezentacyjnych ulic Berlina, przy której mieści się prestiżowe centrum biznesu, kultury i sztuki. To tutaj od maja 2012r. znajduje się siedziba nowej filii. Otwarcie nowego biura wiąże się z coraz większym zainteresowaniem ofertą firmy wśród niemieckich przedsiębiorców. Filia w stolicy Niemiec daje możliwość lepszego poznania tamtejszego rynku, realiów biznesowych i potrzeb zagranicznych Klientów. Tę wiedzę nasi eksperci wykorzystywać będą również w pracy dla swoich polskich kontrahentów.

Kwiecień 2012 – Pozycjonowanie w niemieckim Google

Rozbudowujemy swoją ofertę tak, aby Klienci mogli w niej znaleźć kompleksowy pakiet usług. Od tego momentu nasi Klienci podbijają także ten największy i najbogatszy rynek Unii Europejskiej. Nasi eksperci doskonale znający język niemiecki oraz realia gospodarcze tamtejszego rynku, dokładają wszelkich starań, aby strony internetowe dotychczasowych i nowych Klientów były wysoko wypromowane w niemieckiej wyszukiwarce Google. Obsługujemy również niemieckie firmy z różnych branż. Oferta, ze względu na wysoką jakość świadczonych usług oraz konkurencyjne ceny zdobywa coraz większe uznanie wśród niemieckich przedsiębiorców.

Styczeń 2012 – Członkowstwo w IAB

Przystępujemy do Związku Pracodawców Branży Internetowej IAB Polska, organizacji zrzeszającej największe polskie agencje interaktywne.

Grudzień 2011 – Certyfikat ISO 9001:2008

Prawdopodobnie jako pierwsza firma w Polsce, otrzymaliśmy Certyfikat ISO 9001:2008 z zakresu Pozycjonowania strony internetowych.

Grudzień 2011 – Najlepsza oferta na rynku

Nasza oferta oraz jej warunki współpracy zostały uznane przez niezależnych badaczy z TNS OBOP za bezkonkurencyjne.

Listopad 2011 – Jesteśmy w TOP 5 największych firm SEO w Polsce

Dalszy dynamiczny rozwój firmy zostaje zauważony przez cenione wydawnictwo komputerowe IDG, które przebadało polskie firmy z branży reklamy internetowej i umieściło nas na 5 pozycji w rankingu Internet Standard 2011.

Listopad 2011 – Zadowoleni Klienci

Ponad 90% Klientów firmy potwierdziło w Badaniu Satysfakcji Klienta przeprowadzonym przez ekspertów z Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu, że pozycjowanie jest skuteczne i pomaga w rozwoju ich biznesu!

Lato 2011 – Bogatsza oferta

Dzięki pogłębieniu bezpośredniej współpracy z polskim zespołem wyszukiwarki Google, stajemy się liderem w sektorze świadczenia kompleksowych usług marketingu internetowego. Od teraz Klienci mogą bez przeszkód odkrywać zalety linków sponsorowanych.

Wiosna 2011 – Nowa misja i wizja firmy

Większe zaangażowanie w dialog z klientami pozwala dopasować ofertę do ich oczekiwań. Przejrzystość proponowanych rozwiązań, kompleksowość świadczonych usług i jeszcze wyższe standardy obsługi, to nowe cele strategiczne wyznaczone dla dalszej działalności.

Przełom 2010/2011 – Kolejna, nowa siedziba spółki

W związku z dynamicznym rozwojem i dużą ilością nowych Klientów, firma zwiększa poziom zatrudnienia. W efekcie tych działań, aby zapewnić komfort pracy i wysoką jakość usług świadczonych na rzecz Klientów, podjęta zostaje decyzja o przeniesieniu firmy do nowej, większej lokalizacji w centrum Poznania.

Rok 2010 – Intensyfikacja działań

Okres dynamicznego rozwoju firmy. Otwarcie dodatkowego biura, w którym kilkunastu nowych pracowników świadczy usługi setkom, a później tysiącom Klientów.

Przełom 2008/2009 – Rewolucja w ofercie

Rewolucja w ofercie firmy. W odpowiedzi na duże zainteresowanie ze strony Klientów, wychodzimy naprzeciw potrzebom właścicieli stron internetowych i za pośrednictwem portalu Bezplatne-Pozycjonowanie.pl docieramy do przedsiębiorców, dając im jako pierwsza firma w Polsce możliwość bezpłatnego przetestowania usługi pozycjonowania strony www w wyszukiwarce Google.

Lato 2008 – Zagraniczni Klienci

Pierwsze wyraźne sukcesy na polskim rynku zachęcają firmę do rozszerzenia swojej działalności na nowe obszary. Nawiązana zostaje współpraca z brytyjskimi oraz niemieckimi agencjami reklamowymi, dzięki którym firma zaczyna aktywnie działać na tych rynkach.

Wiosna 2008 – Nowa siedziba

W związku z dynamicznym rozwojem, firma zmienia siedzibę na większą i bardziej prestiżową.

Rok 2007 – Powstanie firmy

Firma skupia się na tworzeniu stron internetowych oraz ich promocji w wyszukiwarkach.

Formularz kontaktowy

NAZWA FIRMY:
IMIĘ I NAZWISKO:
ADRES E-MAIL:
TELEFON KONTAKTOWY:
STRONA WWW:
TREŚĆ WIADOMOŚCI:
INTERNET PLUS
w PRASIE
ePoznan.pl - Internet Plus
epoznan.pl
Tech.wp.pl - Internet Plus
tech.wp.pl
Dziennik Internautów - Internet Plus
Dziennik Internautów
Torun.pl - Internet Plus
torun.pl
Wiadomosci.WP.pl - Internet Plus
wiadomosci.wp.pl
CERTYFIKATY
I CZŁONKOSTWA
WIĘCEJ INFORMACJI »
Google Partner TUV - ISO 9001:2008 Solidna Firma Firma Roku QI Service - Usługa Najwyższej Jakośc

O FIRMIE

DLA KLIENTÓW

DLA PRACOWNIKÓW

DLA MEDIÓW

KONTAKT

Kontakt z Internet PlusMożemy pomóc. Chcesz dowiedzieć się więcej o ofercie Internet Plus?

 » ZADZWOŃ: (61) 666 11 00
Internet Plus
Ul. Jakuba Wujka 15/17
61-581 Poznań
tel.: (61) 666 11 00
fax: (61) 666 11 01
e-mail: biuro@internet-plus.pl
NIP: 778-145-05-22
REGON: 300706736
KRS: 0000292597
Internet Plus (marka HTTPS Sp. z o. o.) wpisana do Rejestru Przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Poznaniu VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego. Kapitał zakładowy: 50 000 zł