Szybki kontakt: (+48) 61 666 11 00 Panel Klienta:
Nie znam danych  Facebook

Aktywność społeczna

Od początku naszej działalności staramy się aktywnie wspierać różnorodne inicjatywy społeczne i charytatywne. Uważamy, że zaangażowanie społeczne odgrywa istotną rolę w życiu każdej firmy. Stanowi ono nie tylko niezbędny element strategii nowoczesnego przedsiębiorstwa, kształtując jego wizerunek, ale przede wszystkim przynosi korzyści wspieranym przez nią podmiotom. Właśnie dlatego zdecydowaliśmy się pomagać lokalnym instytucjom i społecznościom, angażując nasz zespół w pomoc na rzecz potrzebujących.


Wygraj Życie

Przeszczep szpiku ratuje życie!

Chcemy, aby świadomość społeczna w tym temacie była coraz większa. Dlatego wspieramy Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Poznaniu, pozycjonując stronę internetową www.wygrajzycie.pl. Mamy nadzieję, że dzięki temu więcej osób zarejestruje się w bazie dawców szpiku, odda krew i tym samym pomoże wygrać komuś życie!
 
Poznański Ogród Zoologiczny

Poznański Ogród Zoologiczny

Od 2009 roku aktywnie wspomagamy Poznański Ogród Zoologiczny w zakresie promocji strony internetowej Poznańskiego Ogrodu Zoologicznego. Dzięki staraniom naszych pracowników, każdego miesiąca coraz więcej osób dowiaduje się o Ninio, Yziku i Lindzie - sympatycznych mieszkańcach poznańskiej słoniarni.
 
Fundacja Centaurus

Fundacja Centaurus

Wsparliśmy Fundację Centaurus w marketingu akcji związanych z wykupem koni przeznaczonych do rzeźni. Dzięki sprawnie przeprowadzonym działaniom promocyjnym w Internecie, akcje zakończyły się sukcesem - zebraniem potrzebnych środków finansowych i uratowaniem życia zwierząt, które obecnie służą dzieciom w procesie rehabilitacji.
 
Przedszkole nr 1 w Opalenicy

Przedszkole nr 1 w Opalenicy

W maju 2011 roku przekazaliśmy meble, które zostały wykorzystane do modernizacji pracowni komputerowej dla dzieci. Działanie to wywołało uśmiech na twarzy przedszkolaków i - co równie ważne - przyczyniło się do poprawy oferty edukacyjnej przedszkola.
 
Zespół Szkół Specjalnych

Zespół Szkół Specjalnych im. J.Korczaka w Ostrowie Wlkp.

Wspomagając pozycjonowanie strony internetowej przyczyniliśmy się do promocji szkoły wśród użytkowników Internetu. Dzięki temu wszystkie zainteresowane osoby mogły łatwiej odszukać informacje o ofercie edukacyjnej Zespołu Szkół Specjalnych im. Janusza Korczaka oraz zapoznać się z aktualnościami z życia szkoły i jej bieżącą działalnością.

Formularz kontaktowy

NAZWA FIRMY:
IMIĘ I NAZWISKO:
ADRES E-MAIL:
TELEFON KONTAKTOWY:
STRONA WWW:
TREŚĆ WIADOMOŚCI:
INTERNET PLUS
w PRASIE
ePoznan.pl - Internet Plus
epoznan.pl
Tech.wp.pl - Internet Plus
tech.wp.pl
Dziennik Internautów - Internet Plus
Dziennik Internautów
Torun.pl - Internet Plus
torun.pl
Wiadomosci.WP.pl - Internet Plus
wiadomosci.wp.pl
CERTYFIKATY
I CZŁONKOSTWA
WIĘCEJ INFORMACJI »
Google Partner TUV - ISO 9001:2008 Solidna Firma Firma Roku QI Service - Usługa Najwyższej Jakośc

O FIRMIE

DLA KLIENTÓW

DLA PRACOWNIKÓW

DLA MEDIÓW

KONTAKT

Kontakt z Internet PlusMożemy pomóc. Chcesz dowiedzieć się więcej o ofercie Internet Plus?

 » ZADZWOŃ: (61) 666 11 00
Internet Plus
Ul. Jakuba Wujka 15/17
61-581 Poznań
tel.: (61) 666 11 00
fax: (61) 666 11 01
e-mail: biuro@internet-plus.pl
NIP: 778-145-05-22
REGON: 300706736
KRS: 0000292597
Internet Plus (marka HTTPS Sp. z o. o.) wpisana do Rejestru Przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Poznaniu VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego. Kapitał zakładowy: 50 000 zł